Teksto siuntimas, optinis atpažinimas

fastText

Greitas asmeninės ir kitokios  informacijos persiuntimas elektroniniu paštu,  SMS žinute arba kitaip.

Skirtingų kalbų optinis simbolių atpažinimas (OCR).

Parsisiųsti     nemokamą      

Nuolat dalijame informaciją: susipažįstant su naujais žmonėmis duodame kontaktus, pervedant pinigus reikalingas banko sąskaitos numeris, automatikos valdymas SMS žinutėmis, automobilio meistrui reikia Jūsų automobilio duomenų ir t.t..

 Programėlėje yra skirtingų kalbų optinis simbolių atpažinimas (OCR).
OCR yra elektroninis vertimas teksto iš  vaizdų  kuriuos parašėte, ranka ar spausdinto teksto į kompiuterio kodavimo simbolius (pavyzdžiui, teksto ženklai  reklaminiame skyde kraštovaizdžio nuotraukoje paverčiami į teksta, kurį galima išsiūsti kap paprastą žinutę.)

 Su fastText informaciją saugosite vienoje vietoje ir persiusite pasirinktu būdu:  elektroniniu paštu, SMS žinute tiesiog iš šios programėlės arba per kitas programėles esančią Jūsų telefone pasirenkant iš pateikto sąrašo.

    Kaip naudotis:

    1. Informacijos, kurios staiga gali prireikti,  kaupimas vienoje vietoje. Jūsų kontaktai,  automobilio duomenys, banko sąskaitos numeris, įmonės rekvizitai,  nuorodos į interneto puslapius, reklaminiai pranešimai ir t.t.. Visa tai galima išsaugoti skirtingomis kalbomis. Informacijos nuskaitymui galima naudotis OCR.

    2. Greitam  išsiuntimui elektroniniu paštu tiesiog iš programėlės reikia atlikti  siuntimo serverio nustatymus.

    3. Prisireikus kažkam perduoti informaciją, pasirenkamas siuntimo būdas, nurodomas gavėjas ir atliekamas siuntimas, įgudus tai užtruks keliolika sekundžių.

fastText sėkmingai pakeičia popierines vizitines korteles.

Privatumo politika